Alarmy

Alarmy

Wykorzystując nowoczesne urządzenia oraz dużą ilość czujek, jesteśmy w stanie tworzyć systemy alarmowe na potrzeby domów, firm, obiektów publicznych, a nawet placów budowy. Wdrażamy innowacyjne systemy, dzięki którym niepowołane osoby nie zbliżą się do określonego miejsca, a także zabezpieczamy przestrzenie, aby niemożliwe było dokonanie kradzieży. Oferujemy zarówno zakup gotowych rozwiązań, dopasowanych do określonej powierzchni, jak również wypożyczanie systemów alarmowych na określony czas, np. gdy wyjeżdżacie Państwo na wakacje i nie ma kto pilnować Waszej posesji.

Niezawodne systemy bezpieczeństwa

Alarmy oferowane przez naszą firmę są zgodne z obowiązującymi normami, dzięki czemu odznaczają się największą funkcjonalnością i jakością działania. Niestraszne im spięcia i działania osób trzecich, a także warunki atmosferyczne. Nasze alarmy mogą być sterowane za pomocą pilotów, komputerów albo telefonów komórkowych, a w szerokiej ofercie posiadamy zarówno rozwiązania tradycyjne, jak również opierające swoje działania na bezprzewodowych czujkach. Polecamy także systemy obwodowe, których rozmieszczenie na posesji gwarantuje ostrzeganie właścicieli w momencie, gdy na teren wkroczą niepowołane osoby.

Oprócz innowacyjnych urządzeń, gwarantujemy również obsługę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną), a także bezpłatne doradztwo techniczne oraz wycenę. Naszym celem jest tworzenie niezawodnych systemów alarmowych, dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów z Bydgoszczy, Torunia, Poznania oraz innych miejscowości. Bezpieczeństwo to podstawa, a z nami wszelkie zagrożenia zostaną wyeliminowane – zapraszamy do kontaktu.

  • oferta

    - zapoznaj się z naszą oferta -

  • galeria

    - zapraszamy do galerii -

  • kontakt

    - zapraszamy do kontaktu -