Monitoring

Monitoring

Dobieramy parametry odpowiednie do wyznaczonych zadań i projektujemy takie systemy, które pozwolą na zabezpieczenie każdego fragmentu terenu prywatnego, firmowego lub publicznego. Oferujemy Państwu monitoring w postaci instalacji CCTV, a więc telewizji w układzie zamkniętym. Świadczymy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą:

 • opracowanie wymagań użytkowych,
 • zaprojektowanie całego systemu,
 • wybór odpowiednich urządzeń, a także ich instalacja, uruchomienie i konserwacja.

Dlaczego CCTV?

Nasze systemu monitoringu są cenione przez użytkowników ze względu na wysoką jakość oraz ekonomiczność. Nie musicie Państwo bowiem poświęcać dużych nakładów finansowych, by zaopatrzyć się w doskonałej jakości system monitorujący, dzięki któremu będziecie mogli kontrolować określony obszar i unikać włamań. System telewizji przemysłowej pozwala również na kontrolowanie pracy zatrudnionych w firmie osób, co z kolei ma wpływ na poprawę wydajności realizowanych zadań i zwiększenie zysku przedsiębiorstwa. Istnieje możliwość instalacji wielu urządzeń o zróżnicowanych parametrach technicznych, dostosowanych do warunków wewnętrznych i zewnętrznych. Wysoka jakość zastosowanych w produkcji materiałów sprawia, że nasze rozwiązania są bardzo wytrzymałe i niezawodne przez wiele lat.

Wystarczy, że określicie Państwo obszar dozoru, stopień szczegółowości obserwacji dla poszczególnych punktów i informację czy w danym miejscu interesuje nas twarz, czy tylko ogólny obraz zdarzeń, a dopasujemy idealny monitoring, który zapewni Wam bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia dla osób i firm z Bydgoszczy, Torunia, Poznania i innych miejscowości.

 • oferta

  - zapoznaj się z naszą oferta -

 • galeria

  - zapraszamy do galerii -

 • kontakt

  - zapraszamy do kontaktu -