Breaking News

Wypróbuj gadżety do łazienki, które wzbogacą jej duszę

Stylowa łazienka może wyglądać bardzo dobrze i stanowić wyjątkowo stylowy punkt w modnym domu. Dywaniki łazienkowe zagwarantują w niej ciepło i dodadzą odrobinę ciepłego klimatu. Czy pozostałe dobrze przemyślane akcesoria dodadzą trochę niezwykłego wyglądu oraz będą przydatne podczas przeprowadzania zabiegów higienicznych?

Co wybrać do łazienki, żeby zyskała trochę niepowtarzalnego charakteru?

Ciekawe elementy wystroju nie wyniosą zbyt dużo, a diametralnie potrafią zmienić charakter pomieszczenia. Te rzeczy wcale nie mają obowiązku znaleźć w danym pomieszczeniu, aczkolwiek ich obecność zdecydowanie uprzyjemnia życie każdego z domowników. W ramach pobytu w toalecie wiele miłośników relaksu sięga po coś do przerzucenia stron, jednakże żeby pisma nie walały się po zakątkach łazienki, możesz wykorzystać specjalny pojemnik na prasę. Przykręca się go na na wysokości zasobnika na papier toaletowy. Nie zaniedbuj tego zwyczaju – ubikacja często jest miejscem, w którym choć przez parę minut pobędziemy sami. Raczej mamy pewność, że taki element wystroju łazienki na pewno się przyda. Ustawia się go czasem w okolicach wanny, w takim wypadku sprawdza się w charakterze podstawki na wino – to doskonałe zwieńczenie weekendowego wypoczynku w wersji solowej. Położony wcześniej dywanik do łazienki zaraz po wyjściu z wanny i kieliszku wina da solidne oparcie stopom.
Koniecznie umocuj statyw na suszarkę

W dalszej kolejności powinniśmy zaplanować nabycie statywu na suszarkę – to opcja numer jeden wśród ogólnodostępnych alcesoriów. Splątany kabel staje się szczególnie irytujący, a brak czasu na pocztku dnia powoduje, że ten drobiazg psuje cały dzień! Uchwyt ma same plusy, dba o wygodę i podnosi poziom bezpieczeństwa podczas codziennej czynności. Najlepiej kiedy montuje się go niedaleko lustra, ponieważ tylizowanie włosów jest w ten sposób łatwiejsze.
Magiczna mydelniczka, która zawsze pozostaje czysta

Mydelniczka z magnesem to kolejny innowacyjny pomysł, cieszący się znaczną popularnością. Przeciętny pojemnik na mydło zwykle narażony jest na powstawanie rozmiękczonej mazi w stojącej tam cieczy. Ze zwykłym magnesem wyjmowanie mydła będzie dużo prostsze. Wtedy nie będziesz usuwać osadów z mydlanej brei.
Z koszem na ścianę zawsze łatwiej

Jak się okazuje kosz łazienkowy bynajmniej nie musi stać na podłodze. To urządzenie wprost idealne dla małej przestrzeni. Dywaniki do łazienki i kosz na ścianę to wersja minimum. Jego funkcjonalność objawia się podczas sprzątania, ponieważ nie wymaga podnoszenia i przesuwania. To następna niedroga rzecz przy zachowaniu dużej funkcjonalności.